Lukáš Frajer - Vzhled jako faktor úspěchu v dnešní době

Maecenas libero - náhled

 

Téma přednášky: Vzhled jako faktor úspěchu v dnešní době

Sekce: Lifestyle

 

Plastický chirurg Perfect Clinic, www.perfectclinic.cz

 

Držitel licence České lékařské komory v oboru plastická chirurgie. Člen Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP a držitel Certifikátu odbornosti této společnosti.

 

V letech 1997-2004 studoval na Universitě Karlově, 3. lékařské fakultě, obor všeobecná medicína s preventivním zaměřením. Od roku 2007 se věnoval Postgraduálnímu studiu biomedicíny v oboru experimentální chirurgie na 1. LF UK.

Souběžně působí v soukromé sféře jako člen týmu Perfect Clinic, kde se věnuje estetickým operacím a ve státním sektoru jako plastický chirurg ve FN Motol, kde řeší zdravotní indikace u výkonů rekonstrukčních, replantačních, onkochirurgických a mikrochirurgických.

 

„Mým snem bylo stát se plastickým chirurgem - a to se mi teď opravdu plní. :-) Těší mě, že zde mohu uplatnit cit pro krásu. Už na gymnáziu jsem říkal, že budu plastickým chirurgem a měl jsem v životě to štěstí, že se mi povedlo dostat do oboru, ale až v průběhu času jsem poznal, že to štěstí mi opravdu přálo :-)


Plastická chirurgie je pro mě dynamickým oborem, kde se uplatňuje cit pro krásu a harmonii víc než v jiných chirurgických oborech. Každý pacient je "jiný", ať už ve svých tužbách či aktuálních potřebách a taková je i operace, která ač stejná, má své modifikace. A to je na tom to krásné a myslím, že obohacující obě strany..."

Petr Šimůnek - Úspěch je věc rozhodnutí

3 - náhled

 

Téma přednášky: Úspěch je věc rozhodnutí

Sekce: Business

 

Text

Petr Ludwig - Konec prokrastinace

2 - náhled

 

Téma přednášky: Konec prokrastinace

Sekce: Business

 

Smyslem přednášky je naučit účastníky, jak potlačit prokrastinaci – chorobné odkládání úkolů a povinností. První část se věnuje tomu, jak zvýšit vnitřní motivaci a snížit emoční averzi. Druhá část řeší plánování času, stanovování priorit a věnuje se tomu, jak zvládat pozitivní návyky. Jak dnešní studie ukazují, naše vůle funguje podobně jako svaly a dá se posilovat. Z přednášky si účastník odnáší konkrétní metody, které mu dlouhodobě pomohou zavádět nabyté znalosti do praxe.

Ivo Toman - Kdy jsou neúspěchy přínosem

7 - náhled

 

Téma přednášky: Kdy jsou neúspěchy přínosem

Sekce: Osobní rozvoj

 

Podíváme se na chyby z nového úhlu pohledu. V práci i osobním životě se totiž učíme z chyb a neúspěchů více než z úspěchů. Také z chyb jiných se učíme levněji než z chyb vlastních. Přesto se lidé snaží vše prožít na vlastní kůži – často zbytečně a hlavně draze. Přednáška bude Sbírkou neúspěchů Iva Tomana – jak, proč a na čem prodělal peníze, a jak se pak z toho vyplynuly následující úspěchy v osobním životě i v práci - prodeji knih, Revoluční angličtiny, školení a přednášek. 

 

Ivo Toman je marketingový odborník a školitel osobního rozvoje a motivace. Autor 13 knih, 5 videoškolení a 7 motivačních audio CD na téma osobní rozvoj a motivace.

Rostya Gordon Smith - Budoucnost záleží na nás

 - náhled

 

Téma přednášky: Budoucnost záleží na nás

Sekce: Osobní rozvoj

 

Rostya působí přes dvacet pět let v oblasti řízení a rozvoje organizací a lidských zdrojů nejen v Česku, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Rusku, Hong Kongu a v dalších zemích. Byla jmenována mezi 50ti nejúspěšnějšími personalisty světa.  Rostya má zkušenosti v oblasti rovných příležitostí, rozvoje osobnosti, strategickém řízení lidských zdrojů a další. V roce 2006 byla také zvolena mezi 20 nejvlivnějšími ženami v České republice. Je zakladatelkou konzultační společnost People Impact s.r.o., a spolku pro rozvoj žen a mužů „MINERVA 21“.  Je spoluautorkou motivační knihy „Úspěšně s kůží na trh“ a spoluzakladatelkou HR Akademie na ekonomické fakultě na Ostravské univerzitě. Rostya je častou mluvčí na mezinárodních konferencích, přednáškách a seminářích (Kanada, USA, Hong Kong, Shanghai, Bangalore, Amsterdam, Londýn, Budapešť, Vídeň, Frankfurt, Tallinn, Moskva). Rostya je vdaná. Má 4 syny a 11 vnoučat.

 

 

"Budoucnost záleží na nás"

Jak si můžeme nastavit naší cestu a změnit směr k lepšímu a plnějšímu životu.? Jak nás ovlivňuje náš přístup? Jak se osvobodíme od pocitu být obětí k pocitu sebevědomí a vlastní hodnoty?  Jak se stát autorem vašeho osobního příběhu? Jak si budovat dobrou pověst? Jak se zapojit do společnosti a dělat dobro? Jak se mohu stát lídrem i bez titulu? Jak mít každý den ten nejlepší?

Pojďme společně najít cestu!

"Osud není náhoda, ale dosažitelný cíl"

"Vždy dělej nové chyby!"

 

Ladislav Špaček - Muž je odrazem své ženy

8 - náhled

 

Téma přednášky: Muž je odrazem své ženy

Sekce: Osobní rozvoj

 

Ladislav Špaček je český spisovatel, televizní novinář a moderátor, pedagog, popularizátor společenské etikety, bývalý tiskový mluvčí prezidenta Václava Havla, otec režiséra Radima Špačka.

mlýn záštita orange