Osobní rozvoj

 

 

Život podle vlastních představ je otázkou myšlení, protože myšlení ovlivňuje to, jak žijeme.

 

Znáte ten pocit, kdy pracujete jako tažní koně, ale pořád se Vám nedostává odměny? Je úplně jedno, jestli si přejete nového partnera či uspět v podnikání. Tyhle stavy se občas prostě dostaví. Někdy to řešíme tak, že prostě přidáme na svém výkonu a věříme, že pak bude odměna větší a někdy to právě v tomto období vzdáváme.

 

Abychom nezůstali ztraceni na cestě vlastních přání, k tomu nám pomohou zajímavé vzdělávací přednášky například Ivo Tomana, Ladislava Špačka, Petra Ludwiga či Emmy Smetana. 

Business

 

 

Úspěch zanechává stopy, proto také tak rádi čteme knihy a články o těch slavných a úspěšných lidech ze sportu, byznysu i zábavního průmyslu.

 

Téměř každý úspěšný člověk říká, že v určitém bodě svého snažení potkal někoho, kdo mu byl oporou i rádcem. Mentorem může být šéf, klient, náhodný kontakt, ale klidně také kniha, známá osoba a její videa na Youtube. Cílevědomí lidé se vzdělávají pořád a vybírají si k tomu ty správné učitele. Najděte někoho, koho obdivujete, ke komu vzhlížíte a nasajte od této osoby vše, co jde. Umožní vám to podívat se na profesní rozvoj z nového úhlu pohledu a posune vás to zase o krok dál na vaší cestě. Mezi přednášejícími bude Leoš Mareš, Petr Šimůnek, Rostya Gordon Smith či Marcela Krplová. 

Rodina

 

 

Že je pro Čechy hlavním měřítkem úspěchu zdraví vlastní a rodiny, dobré rodinné vztahy a práce, která nás baví, není nic zvláštního. Obdobně jistě smýšlejí i další národy světa. Přesto je česká společnost ve svém vnímání úspěchu poněkud vychýlená. Z průzkumu agentury TNS Aisa totiž vyplývá, že hned pátým nejžádanějším úspěchem Čechů je mít tolik peněz, aby na ně v životě nemuseli myslet. Stejně tak pouze jedno procento populace touží mít vlastní firmu.

 

Najít rovnováhu v ženském světě mezi časem věnovaným rodině a úspěšnou kariérou, je nekonečné téma všech žen. Obstarat nákupy, dovolenou, pojištění, lékaře, volný čas rodiny a současně být každý den soustředěna v práci je výkon rovný vrcholovému sportu. V tomto směru vás inspiruje například Iva Kubelková, Dr. Ebenová či advokátka Jana Wraníková. 

Lifestyle

 

 

Co by to byl za festival pro ženy, kdybychom neprobraly typicky ženská témata? A to sice krásu, tedy přesněji, jak být ještě krásnější. Tipů a triků je nepřeberné množství, vám ale poradí ti nejlepší z nejlepších. A co přesně to bude? Každá přece chceme poradit v tom, jak se postarat o své vlasy, pleť a tělo, co a jak nosit, užívat si větu „ ty vypadáš stále lépe“.

 

Mezi odborníky v daném oboru uvidíte například Jana Pokorného, Veroniku Starou nebo…

Inspirující příběh

 

 

 „Tento příběh mě tolik zasáhl, že …“, „ Inspirací mi bylo…“ takto začíná mnoho rozhovorů, mnoho změn, které v životě čas od času musí udělat každý! V této sekci Vám představíme výjimečné osobnosti, na jejichž příběhy jen tak nezapomenete.

Relax

 

 

Večer, až budete mít po všech přednáškách, výborné večeři, je čas se pobavit, vypnout, vyčistit si hlavu. Těšit se můžete mj. na degustaci výběrových vín, pohybové a tvůrčí aktivity apod.

mlýn záštita orange